GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 9222055
nr 922 2055
Fat
Italien, Antikt, Urbino-typ, diameter: 61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:10:13
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)